"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"
Jan Zamoyski

KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

Dodano: 2011-06-25 11:02:49

W konkursie wiedzy o Janie Pawle II nagrodzono uczniów z grupy młodszej za przygotowanie albumu o Papieżu Polaku i z grupy starszej za przygotowanie prezentacji multimetialnej.
Album o Janie Pawle II
I miejsce:
Zuzanna Zamiela (klasa IIb)
Wyróżnienie:
Kacper Dobrogowski (klasa IIIb)
Rozalia Dobrogowska (klasa Vb)
Jan Gąsior (klasa IIIa)
Julia Koza (klasa IIIa)
Katarzyna Stachnio (klasa IIIb)
Prezentacja multimedialna o Janie Pawle II
I miejsce:
Radosław Tyszko (klasa VI)
Wyróżnienie:
Magdalena Białas (klasa II gimnazjum)
Natalia Fluder (klasa II gimnazjum)

Ostatnio zmodyfikowano: 2011-06-25 11:02:49


KONKURS JEZYKA POLSKIEGO - IV 2011 r.

Dodano: 2011-04-09 11:16:10

Z radością i dumą ogłaszamy, iż nasi uczniowie:
Tomasz Białas - klasa I gimnazjum
oraz
Magdalena Białas - klasa II gimnazjum
 znaleźli się na liście  osób wyróznionych w finale Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół polskich za granicą, przeprowadzonym w bieżącym roku szkolnym (kategoria grupy młodszej).
W grupie starszej- uczennica kl. I LO Aleksandra Tyszko uzyskala wynik 50 pkt/67.
Serdecznie gratulujemy Uczniom i ich Rodzicom!

Ostatnio zmodyfikowano: 2011-05-10 16:48:54


KONKURS JEZYKA POLSKIEGO - II 2011 r.

Dodano: 2011-03-02 13:47:37

Po etapie szkolnym, do drugiego etapu - regionalnego KONKURSU JEZYKA POLSKIEGO DLA DZIECI I MLODZIEZY POLSKIEJ MIESZKAJACYCH ZA GRANICA W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 zakwalifikowali się:
1. Grupa młodsza:
Magdalena Białas - 28/30punktów
Tomasz Białas  - 28/30punktów
Michał Gadomski - 27/30punktów
Cezary Januszek - 27/30punktów

2. Grupa starsza:
Aleksandra Tyszko - 48,5/50 punktów
Julia Piekarczyk - 41,5/50 punktów

Ostatnio zmodyfikowano: 2011-04-09 11:20:25


LAUREACI KONKURSU DLA MŁODYCH SZOPKARZY

Dodano: 2010-12-12 23:14:51

Miejsce I: Zuzanna Zamiela kl.IIb SP

Wyróżnienia:
- Jarosław Ciba kl.IIa SP
- Kamil Doganowski kl.IIIa SP i Filip Doganowski kl.II GIMN.
- Karolina Dubert kl.IIa SP
- Krzysztof Dubert kl.IIIa SP
- Natalia Fluder kl.II GIMN.
- Aleksandra Gąsior kl.Ia SP i Jan Gąsior kl.IIIa SP
- Karolina Gorzawska kl.IIa SP
- Mikołaj Kurek kl.IVa SP

Ostatnio zmodyfikowano: 2010-12-14 14:24:50


LAUREACI KONKURSU Z OKAZJI 600-LECIA BITWY POD GRUNWALDEM

Dodano: 2010-12-12 23:08:53

Miejsce I:  Magdalena Białas II GIMN.
               Tomasz Białas I GIMN.
Wyróżnienie: Natalia Fluder II GIMN.

Ostatnio zmodyfikowano: 2011-02-17 21:30:53


CHOPIN - INSPIRATOR WYOBRAŹNI

Dodano: 2010-08-12 18:26:12

Na wystawie podsumowującej Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "CHOPIN - INSPIRATOR WYOBRAŹNI" prezentowano ponad 400 przykładów dziecięcej twórczości wybranych z 9983 prac przesłanaych na konkurs z 35 krajów świata.
Na wystawie prezentowano również pracę naszej uczennicy
EVY GAGNIER (klasa 2A).
Wystawę poświęconą życiu artysty i inspirowaną jego twórczością można było oglądać od 10 czerwca do 10 sierpnia 2010 roku.
Zdjęcia z otwarcia wystawy oraz nagrodzone prace można zobaczyć na stronie:
http://www.galeriadziecka-eduart.pl/portal.php?aid=news&news=12753038274c0397933dde4

Ostatnio zmodyfikowano: 2010-10-14 22:22:42


LAUREACI KONKURSU JESIENNEGO

Dodano: 2010-06-01 15:01:00

I. KONKURS POETYCKI

1. Radosław Tyszko, kl. V

2. Sara Bertholet, kl. III

3. Rozalka Dobrogowska, kl. IV

Wyroznienie: Marcin Kroczak, kl.II

II. STRÓJ JESIENNY

1. Lydia Bertholet, kl. I

2. Nadia Rieben, kl. III

3. Karol Perski, kl. IV

Wyroznienie: Joanna Mrówczynska, kl. II

 

Ostatnio zmodyfikowano: 2010-06-13 19:23:34


LAUREACI KONKURSOW W ROKU SLOWACKIEGO

Dodano: 2010-06-01 14:50:59

I. KONKURS EPISTOLARNY - LIST DO MATKI

 

I. miejsce - ex aequo      Magdalena Białas, kl. I G

                                          i Julia Piekarczyk, kl. III G

III miejsce                       Ines Rakowska, kl. VI

 

 

II. RECYTACJA UTWORU J. SŁOWACKIEGO

 

I miejsce                        Radosław Tyszko , kl. V     

 

II miejsce                       Aleksandra Tyszko, kl. III G

 

III miejsce                     Magdalena Białas, kl. I G

         

Wyróżnienie                  Marcin Kroczak , kl. II

 

III. WIEDZA O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI

J. SŁOWACKIEGO

 

I miejsce                        Michał Gadomski, kl. VI    

 

II miejsce                       Cezary Januszek, kl. VI

 

III miejsce                     Julia Piekarczyk, kl. III G

Ostatnio zmodyfikowano: 2010-06-13 19:24:34


Laureaci konkursu „Piękno Polski” 2009

Dodano: 2010-05-13 18:23:22

  • Prace fotograficzne:
    1. Zosia Mrówczyńska
    2. Mikołaj Kurek
    3. Julia Koza
      Stanislas Bretonniere
      Aleksandra Tyszko
    Wyróżnienia: Aleksander Peryt, Radosław Tyszko

  • Prace literackie:
    1. Radosław Tyszko kl.V
    2. Marcin Kroczak kl.II
    3. Magdalena Białas kl. I gimnazjum
    Wyróżnienie dla Ingi Bryndy kl. V

    Ostatnio zmodyfikowano: 2010-05-13 18:23:22


    LAUREACI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO 2009LAUREACI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO 2009

    Dodano: 2010-05-13 18:22:30


  • Klasa I SP
    1. Kamil Doganowski
    2. Stanislas Bretonnier
    3. Jan Gąsior
  • Klasa II SP
    1. Jan Żybała
    2. Marcin Chojnacki
    3. Alexandre Gagnier
  • Klasa III SP
    1. Aleksander Peryt
    2. Kacper Jasiak
    3. Ada Stefankiewicz

    Ostatnio zmodyfikowano: 2010-05-13 18:22:30


    Idź do strony